Tapasztalattal rendelkező

műszaki (project) előkészítő mérnököt keresünk!

Nálunk az elhivatottság számít!

Kit keresünk?

Egy lelkes, precíz és fejlődni vágyó építő- vagy építészmérnöki végzettségű mérnököt, aki a csapatunk örökös és megbecsült tagja lehet.

Miért lesz neked jó velünk dolgozni?

Cégünk magasépítési kivitelezéssel foglalkozik. Különlegességünk, hogy megrendelőinknek teljes körű megoldásokat nyújtunk, magasan képzett munkatársakkal, több mint 18 év szakmai tapasztalattal, és kiváló eszközökkel, amik garantálják a gyors és megbízható munkavégzést.

Ezek lesznek a feladataid, ha csatlakozol

  • Pályázati kiírások figyelése,
  • Projekt műszaki előkészítése
  • Pályázatok benyújtása
  • Projekt helyszíni nyomon követése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • Gazdasági számítások (költségvetések) készítése
  • Beszállítói, alvállalkozói ajánlatok bekérése
  • Erőforrás szükséglet (anyag, humán, gép) meghatározása
  • Szerződések előkészítése
  • Felmérési, építési napló vezetése
  • Műszaki átadási dokumentáció elkészítése

Te felelsz majd

  • a határidők betartásáért
  • műszaki és gazdasági számítások helyességéért
  • műszaki megoldások megvalósíthatóságáért

7 érvünk van, miért szeretnek munkatársaink nálunk dolgozni:

Téged keresünk?

Lehetsz pályakezdő, frissdiplomás, vagy tapasztalt szakember – nálunk megtalálod a számításod!

Hol fogsz dolgozni?

Helyileg elsősorban Szekszárdon, de a munka jellegéből adódóan előfordulhat, hogy a térségben más-más településekre kell kimenned.

Hogyan tudsz jelentkezni?

A felvételi eljárás 5 lépésből áll:

  1. Töltsd ki a kapcsolatfelvételi űrlapunkat!
  2. Küldünk neked egy tesztet, amit 24 órán belül kell kitöltened – ez az első forduló
  3. Ha helyesen válaszoltál, akkor időpontot egyeztetünk egy telefonos interjúra
  4. Ha pedig szimpatikusnak találjuk egymást, akkor egy személyes interjúra is behívunk
  5. Végül pedig üdv a csapatunkban!